Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËChampions League/ Këngëtarja shqiptare ndez atmosferën në Paris

Champions League/ Këngëtarja shqiptare ndez atmosferën në Paris

Mijëra tifozë të Liverpoolit po kërcejnë duke festuar në Paris me këngën e Dua Lipës. Sonte Liverpooli dhe Real Madridi do të takohen në finalen e Ligës së Kampionëve.

Ndeshja mes tyre do të zhvillohet në “Stade de France” nga ora 21:00. Pak orë para ndeshjes, në Paris po mbizotëron atmosferë fantastike.

Tifozët e Liverpoolit po dëfrehen me këngë, pije dhe kërcim, teksa mijëra prej tyre po e këndojnë këngën e Dua Lipës, “One Kiss”. Korrespodenti i “KOHA JONE” në Paris, Bin Taiwan na nis këtë video:

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME