Saturday, February 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETDrejtori i Përgjithshëm i Policisë shkon sërish në SPAK

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë shkon sërish në SPAK

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, është paraqitur paraditen e sotme në ambientet e Prokurorisë së Posaçme, SPAK.

Kjo është hera e dytë brenda pak ditëve që Nano shkon për takime ne Prokurorinë e Posaçme.

Sikurse herën e parë, edhe sot, nuk ka të dhëna se për çfarë temash dhe dosjesh është biseduar nga ana e kreut të Policisë së Shtetit dhe zyrtarëve të lartë të SPAK.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME