Wednesday, November 29, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeUncategorizedEkzekutohen 2 persona në mes të Shkupit

Ekzekutohen 2 persona në mes të Shkupit

Një vrαsje e dyfishtë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të hëne në lagjen Çarshi e Vjetër në Shkup. Sipas informacioneve jozyrtare, vrαsja ka ndodhur rreth orës 21:00. Persona të αrmαtosur me kallashnikon kanë hapur zjarr duke lënë të vdekur në vend 2 persona.

Vrαsja ka ndodhur në kafeterinë “Shisha Bar” që ndodhet në rrugën “Samoilova”, vend ky shumë i frekuentuar. Jozyrtarisht mësohet se viktimat janë persona të njohur për policinë shkaku i të kaluarës së tyre kriminale dhe të lidhur me botën e krimit të organizuar.

Dëshmitarët okularë pohojnë se njëri prej tyre është personi me nofkën “Zhila” e tjetri “Laci”. Policia dhe organet kompetente janë në vendin e ngjarjes. Më vonë pritet të ketë komunikim zyrtar.

FOTO NETPRESS:

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME