Friday, June 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETFier - "Çmendet" gjeli i detit, shkon 18 mijë lekë kilogrami

Fier – “Çmendet” gjeli i detit, shkon 18 mijë lekë kilogrami

Fier – “Çmendet” gjeli i detit në orët e fundit të ndërrimit të viteve, shkon 18 mijë lekë kilogrami në tregun e bashkisë Fier

Në orët e fundit të ndërrimit të viteve një kilogram peshë e gjallë e gjelit të detit  ose i pulës shkoi me me 18 mijë lekë kilogrami

Blerës të ndryshëm pohojnë se nuk kanë mundësi që ta blejnë.
Nje blerës zgjodhi një pulë deti e vendosi në peshore që peshonte e gjallë 5 kg dhe shitësja i kërkoi 90 mijë lekë të vjetra
Një blerës tjetër pohoi se janë shumë shtrenjtë dhe duhet të ket kontroll për rë ndëshkuar abuzuesit

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME