Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETGazetari Qyno, zbulon pamjet e vilës së killerit Talo Çela (vidio)

Gazetari Qyno, zbulon pamjet e vilës së killerit Talo Çela (vidio)

Gazetari Elton Qyno ka publikuar pamje nga shtëpia e Talo Çelës, ku shprehet se edhe pse kërkohet nga policia prej 7 vitesh, shtëpia e tij vijon të qëndrojë me një ndriçim të lartë dhe sistem të përkryer alarmi dhe kamerash.

Postimi i Qynos:

Spiunazhi Rus, vijon te jete aktiv ne qytetin e Elbasanit. Pas fotografimit te llamarinave te ndryshkura te Metalurgjikut, Rafinerise se naftes ne Cerrik, uzines se Çekinit ne Gramsh, agjentet Ruse zbulojne dhe filmojne nje Uzine tjeter. Kjo eshte Uzina, ku sa e sa plane jane thurur per grabitje dhe vrasje ne Shqiperi.

Shtepia e Talo Çeles, njeriut qe per gati 7 vite me rradhe policia e shtetit, e kerkon por çuditerisht si ka zene asnje gjurme te tij. Megjithese Talo Çela nuk duket gjekundi shtepia vijon te qendroje solide me nje ndriçim te larte dhe sistem te perkryer alarmi dhe kamerash.

Pavaresisht ketsaj sigurie agjentet Ruse arritet te filmojne fortesen duke perdorur sprajt me spec djeges… Aksioni vazhdon….policia,prokuroria,gjykata vijojne me ndjekjen nga e agjenteve.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME