Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTKaos ne Paris, tifozët kalojnë gardhin dhe futen pa biletë në...

Kaos ne Paris, tifozët kalojnë gardhin dhe futen pa biletë në stadium

Situatë aspak e mirë në Paris. Fillimi i finales është shtyrë për shkak të trazirave që po ndodhin jashtë stadiumit.

Një numër i madh tifozët kanë kaluar gardhin rrethues duke hyrë në stadium pa biletë. Siç mund të shihni dhe pamjet policia franceze duket se do të ketë punë sonte në mbrëmje.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME