Thursday, June 20, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODË“Louis Vuitton” prodhon çantë me motive të flamurit shqiptar

“Louis Vuitton” prodhon çantë me motive të flamurit shqiptar

Shtëpia e modës “Luis Vuitton” ka hedhur në treg një çantë të personalizuar me flamurin shqiptar dhe kryeministri Edi Rama nuk ka nguruar ta postojë.

Çanta e re e shtëpisë së madhe të modës Luis Vuitton. Flamuri më i bukur në botë”, shkruan kryeministri Edi Rama në rrjetet sociale.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME