Tuesday, May 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREMeta nxjerr foton nga protesta: Kjo është opozita e vërtetë!

Meta nxjerr foton nga protesta: Kjo është opozita e vërtetë!

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka reaguar për protestën që mbajti sot opozita para bashkisë së Tiranës.

Në foton e publikuar nga Meta është Sekretari i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë, Tedi Blushi, sekretari i Përgjithshëm i PD dhe deputeti Flamur Noka dhe ish-deputeti i PD, Klevis Balliu. Meta pohon se kjo është opozita e vërtetë.

“Ballë për Ballë me Regjimin!
Kjo është Opozita e Vërtetë!”, shkruan Meta.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME