Friday, June 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEMonica Bellucci: Foto nudo në ujë

Monica Bellucci: Foto nudo në ujë

Monica Bellucci mbetet padiskutim një nga femrat më simpatike në të gjithë botën dhe adhurohet për sqimën dhe bukurinë e saj nga qindra fansa.

Bukuroshja italiane kishte pozuar e zhveshur në objektivin e fotografit të njohur Gian Paolo Barbieri. Fotoja e saj u shfaq në ekspozitën e fotografive për punën e tij dhe vodhi pamjen.

Monica Bellucci mbetet padiskutim një nga femrat më simpatike në të gjithë botën dhe adhurohet për sqimën dhe bukurinë e saj nga qindra fansa.

Bukuroshja italiane kishte pozuar e zhveshur në objektivin e fotografit të njohur Gian Paolo Barbieri. Fotoja e saj u shfaq në ekspozitën e fotografive për punën e tij dhe vodhi pamjen.

58-vjeçarja Bellucci zbukuron galerinë me imazhin e saj, e cila u hap pak ditë më parë në Milano dhe fotoja mbresëlënëse është vendosur në një pjesë qendrore të hapësirës. Përveç rolit kryesor që merr imazhi i saj në hapësirën mbresëlënëse të ekspozitës, italianja luan edhe në dokumentarin për jetën e fotografit 84-vjeçar me titull “The Man and The Beauty”.

Klikimi nudo në ujë arriti me shpejtësi të bëjë xhiron e internetit dhe të bëjë përshtypje fansat e italianes së famshme. Kjo foto, sipas informacioneve të “Daily Mail”, vjen nga viti 2000 i largët dhe është realizuar për nevojat e një fushate “Dolce & Gabbana”.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME