Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETVideo - dokument nga vrasësi i Nea Smyrni dhe foto e viktimës...

Video – dokument nga vrasësi i Nea Smyrni dhe foto e viktimës së parë

Athinë – Shikoni videodokumentin nga momenti i të shtënave në bar-kafenë Pop-Up në Nea Smyrni.

Autori – xhelati, siç shihet në video, e ka fytyrën të mbuluar me maskë kirurgjikale. Sipas informacioneve të para, ai ishte fshehur në shkurre përballë kafeterisë dhe papritur u hodh në mesin e klientëve dhe hapi zjarr ndaj të dyve që ishin ulur në të njëjtën tavolinë. Nga plumbat që ka qëlluar me pistoletën 9 mm, ka mbetur i vrarë në vend një 41-vjeçar nga Shqipëria, i cili ka marrë plumbin në kokë, ndërsa i dyti ka mbetur i plagosur rëndë, duke marrë plumbat në gjoks dhe në bark. I plagosuri i dytë, 44 vjeç nga Shqipëria, ndërroi jetë pak kohë më vonë teksa po transportohej për në spital.

Më pas shikoni foton e 41-vjeçarit të ndjerë me origjinë shqiptare që u qëllua për vdekje nga xhelati i maskuar pasi mori plumbat në kokë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME