Tuesday, July 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËPas martese/ Rita Ora gati për performancën e parë

Pas martese/ Rita Ora gati për performancën e parë

Ajo njihet për veshjet e saj plot stil… Dhe Rita Ora e vërtetoi edhe një herë teksa pozoi një album fotosh në Zyrih përpara shfaqjesh në festivalin ‘Open Air’ të shtunën.

Këngëtarja 31-vjeçare tregoi fizikun e saj të tonifikuar në foto, duke veshur një ‘body’ me kurriz të hapur dhe një palë atlete të zeza.

Body’ përmbante një dizajn kryq me fije dhe i printuara me një dizajn të zi. Rita tregoi tatuazhet e veçanta në shpinë, teksa mbante një varse ari, krahas byzylykëve të shumta prej argjendi dhe ari.

Flokët e saj bionde i la kaçurrela natyrale, teksa mbante një shami rozë në kokë. Rita kishte bërë një grim natyral dhe mbante një palë syze.

Duke thënë se ajo ‘mezi pret të performojë’, ylli zbuloi se kishte arritur në Zvicër. Ajo shkroi: ‘Ne jemi këtu! Ora 20:15 në skenën kryesore, mos mungoni!!! Mezi pres të performoj për të gjithë ju sonte! Shkojmë!!’Festivali filloi të martën, me artistë të tillë si Arctic Monkeys, Kings of Leon, Bastille, G-EAZY dhe David Guetta që të gjithë tashmë janë ngjitur në skenë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME