Wednesday, March 29, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEPeshkatari gjen krijesë aliene. ( vidio)

Peshkatari gjen krijesë aliene. ( vidio)

Një peshkatar ka lënë njerëzit të habitur pasi ka gjetur një krijesë “aliene” që është pothuajse e padukshme dhe mund të përzihet në ujë. Një video e gjetjes konfuze është shpërndarë në Twitter dhe përdoruesit kanë zhurmuar për të zbuluar se çfarë është.

Njëri e përshkroi atë si një “xhelatinë e ndaluar”, por deri më tani askush nuk duket se e di se çfarë është krijesa e tejdukshme. Duket se ka antena dhe është plotësisht i tejdukshëm nga fillimi në fund, duke e bërë mister mënyrën se si e dalloi peshkatari.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: