Wednesday, February 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESORE”Populli o n’pranga, lakmia o n’çanta”, Capital T publikon këngën “Propaganda”

”Populli o n’pranga, lakmia o n’çanta”, Capital T publikon këngën “Propaganda”

Rap-artisti i njohur shqiptar, Capital T që ka dashurinë e publikut, ka prezantuar projektin e ri muzikor. “Propaganda” mban titullin kënga, të cilën e ka kompletuar nga ana vizuale. Capital T edhe në këtë projekt ka trajtuar një tematikë, me një interpretim në mënyrë të veçantë. Teksti dhe melodia është realizuar nga artisti me producim nga Drayson Gashi.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME