Tuesday, May 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËPritet një bashkëpunim i pa parë, është edhe Inva Mula

Pritet një bashkëpunim i pa parë, është edhe Inva Mula

Bashkëpunimi mes Getoar Selimit, Mc Kreshës dhe Inva Mulës tashmë është i kompletuar dhe për publikun do të vijë të mërkurën në ora 18:00.

“Jemi njo” mban titullin kënga që ka befasuar tej mase me kombinimin.

Fillimisht bashkimi i dy reperëve që nuk flisnin prej vitesh e më pas prania e Inva Mulës në këngën e tyre ishte diçka e pa imagjinueshme.

Tashmë projekti është gati, teksa kanë dalë pamjet e para që vijnë nga sheshxhirimi i klipit të tyre.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME