Wednesday, February 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËRovena Dilo pozon me rroba banje, si 25 vjeçare

Rovena Dilo pozon me rroba banje, si 25 vjeçare

Rovena Dilo është përfolur shpesh në mediat online përsa i përket karrierës së saj të gjatë. Por herë pas here merr vëmendjen e ndjekësve edhe me postimet që bën në rrjetet sociale.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa këngëtarja e njohur i ka mahnitur të gjithë me fotot e publikuara në profilin e saj në “Instagram”. 

Ajo shfaqet me bikini nga pushimet e saj dhe duket si një 25 vjeçare

Dilo po shijon disa ditë relaksi në bregdetin grek, nga ku nuk ka harruar të përshëndesë fansat e shumtë me foto. Këngëtarja e hitit “Rrëfimi” tregoi me krenari trupin e saj të përsosur në një palë bikini të zeza një pjesësh.

Ndonëse i ka kaluar të pesëdhjetat, Dilo duket tejet elegante dhe vitale – kjo edhe falë angazhimit të saj sportiv.  
Image

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME