Sunday, April 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTTe Izraeli shpërthen dhe një çështje seksuale

Te Izraeli shpërthen dhe një çështje seksuale

Izraeli nuk po kalon aspak një situatë të qetë, teksa përveç dëmtimeve ka lindur dhe çështja e mesfushorit Omar Atzili. 29-vjeçari akuzohet për marrëdhënie seksuale me minorene dhe shoqatat e grave në Tel Aviv kanë kërkuar përjashtimin e tij nga skuadra kombëtare.

Futbollisti është shprehur se është i pafajshëm duke theksuar se bëhet fjalë për një keqkuptim pasi u zbulua përmbajtja kompromentuese e një mesazhi në celularin e tij.

Ai akuzoi mediat për publikimin e mesazhit ndërsa theksoi: ”Jam shumë i nderuar që do të përfaqësoj vendin tim dhe për mua është shumë i rëndësishëm fakti që kam një rol të rëndësishëm për të qenë model për të tjerët”.

Dy mungesat më të mëdha të Izraelit për sfidën e së shtunës me Shqipërinë janë Manor Solomon dhe Munas Dabbur.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME