Friday, June 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËTedi Blushi: Ja masakra e Kodrës përballë TEG!

Tedi Blushi: Ja masakra e Kodrës përballë TEG!

Nga Tedi Blushi-

Masakra e kurorës së gjelbër të Tiranës është një tjetër krim i bandës Rama-Veliaj.

Pamjet në video të marra nga toka dhe sateliti, që i përkasin një prej kodrave dikur më të gjelbëruara të kryeqytetit, në hyrje të autostradës Tiranë – Elbasan, dëshmojnë qartë gjurmën e madhe të shkatërrimit të natyrës së virgjër nga kantieri i stërmadh i betonit, që po zëvendëson pemët me rezidenca vilash. Kjo është një tjetër dëshmi tronditëse që rrëzon propagandën e gënjeshtërt të “Pyllit Orbital” dhe që tregon në dritë të diellit se si babëzia që nuk ndalet, paligjshmëria dhe korrupsioni i bandës Rama-Veliaj po zhduk me shpejtësi gjelbërimin. Mbushja e xhepave të tyre me paratë e betonit duke bërë trafik me mushkëritë e banorëve të Tiranës është i vetmi misionin dhe vizion i Edi Ramës dhe Erion Veliaj për kryeqytetin!

Këta armiq të gjelbërimit dhe shëndetit të qytetarëve të Tiranës duhen shporrur sa më parë!

Për të parë videon klikoni te Watch on facebook

Kliko linkun https://fb.watch/fKQXU7rxX7/

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME