Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETTjera parcela me kanabisativa zbulon policia në Mujalli

Tjera parcela me kanabisativa zbulon policia në Mujalli

Fier – Tjera parcela me bime narkotike kanabisativa është gjendur ne fshatin Mujalli ne afersi të  Fierit aty ku dy ditë më parë u gjt sasi e madhe bimësh narkotike

Në vëndhngjarje kane shkuar  forca policore per ti shkulur

Lajmin e konfirmojnë  banorë të fshatit  Mujalli që kanë parë uniformat e policisë në ara si dhe nga policia Fier. Këto burime pohuan se kanë gjetur  parcela me bimë narkotike hashash dhe po i shkulin

Nuk dihet ende  sasia e bimeve narkotke se sa jane pasi ato që janë shkulur nuk jane nuneruar ende

Forcat e policisë Fier janë ende nduke vazhduar operacinoin

Në lidhje me sasine e madhe te kanabisatives te kapur dy dite me pare ne ketë zonë çështja i ka kaluar  edhe SHÇKB pasi dyshohet per disa uniforma  blu si inspektor zone etj që kanë bashkëpunuar duke mos treguar për këtë veprimtari të kundërligjëshme .

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME