Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETTragjedi/ Vajzën e zë korenti në dush, mamaja e dy motrat shkuan...

Tragjedi/ Vajzën e zë korenti në dush, mamaja e dy motrat shkuan ta ndihmojnë

Fush Arrëz – Zbardhen të tjera detaje nga ngjarja e rëndë në Fushë Arrëz ku humbën jetën nëna me dy vajzat e saj pasi ranë në kontakt me energjinë elektrike.

Burime bëjnë me dije se njëra nga vajzat po lahej në dush kur e zuri korrenti, ndërsa e ëma me të motrën shkuan ta ndihmojnë.

Kontakti fizik i të trejave ka bërë që energjia elektrike t’iu marri jetën. Sipas raportimeve kanë humbur jetën Sidorela Kola 19 vjeç, Emiljana Kola, 16 vjeç dhe Prendushe Kola 43 vjeç.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME