Thursday, July 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREVajza e ish-deputetes ”i ndez” rrjetet sociale

Vajza e ish-deputetes ”i ndez” rrjetet sociale

Ada Deda, vajza e ish-deputetes së Partisë Demokratike, Albina Deda është një nga modelet më të komentuara. Ajo është mjaft aktive në Instagram, ku poston foto provokuese. Ada ka ndarë me ndjekësit poza ku shfaqet me bikini të zeza dhe me një kapele kauboj në kokë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME