Saturday, July 13, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETVritet me armë zjarri një i mitur, dy të plagosur (foto e...

Vritet me armë zjarri një i mitur, dy të plagosur (foto e vidio)

Klos – Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Klos. Mësohet se pas të shtënave me armë, një person ka mbetur i vdekur ndërsa disa të tjerë janë plagosur.

Pamjet nga vendi i ngjarjes tregojnë njerëz të shumtë në zonë dhe viktimën të mbuluar me batanije në trotuar.

Gazetari Enver Doçi bën me dije se ngjarja ka ndodhur në qendër të qytetit. Viktima paraprakisht raportohet se është rreth 17 vjeçar, ndërsa dyshohet se dy të tjerë janë të plagosur.

Policia dhe ambulanca kanë mbërritur me vonesë në vendngjarje, ndërsa ende nuk dihen rrethanat e kësaj tragjedie.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME