Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEXhensila puth Besin dhe shuan lajmet në portale

Xhensila puth Besin dhe shuan lajmet në portale

Pas lumit me lajme në mediat rozë, këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka konfirmuar përmes një video se ajo dhe bashkëshorti i saj, aktori Bes Kallaku janë bashkë, dhe jo të ndarë siç shkruhet dhe përflitet këto kohë.

Në koncertin e mbrëmshëm në Prishtinë të artistes, i pranishëm ka qenë edhe Besi. Ka qenë artistja ajo që e ka publikuar një video teksa dyshja dhurojnë puthje në buzë, duke shuar çdo dyshim për krisje të martesës së tyre.

Besi dhe Xhensila janë artistë të njohur dhe shumë popullor.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME