Wednesday, November 29, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksident me 5 të plagosur në Tiranë

Aksident me 5 të plagosur në Tiranë

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të hëne në zonën e “5 Majit” në Tiranë. Mësohet se dy makina janë përplasur me njëri-tjetrën. Sipas burimeve në vendin e ngjarjes janë lënduar 5 persona.

Të njëjtat burime thonë se të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën. Shkak i aksidentit është bërë një Volkswagen i ka prerë rrugën mjetit tjetër Mercedes Benz. Në vendin e ngjarjes ndodhet policia dhe ekspertët që po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

“Tiranë/Informacion paraprak. Më datë 06.03.2023, te kryqëzimi i rrugës “5 Maji”, janë përplasur automjetet me drejtues shtetasit K. R., dhe E. P. Si pasojë e përplasjes është dëmtuar shtetasi K. R., dhe pasagjeria që ndodhej me të, si dhe 3 pasagjerët që ndodheshin në automjetin me drejtues shtetasin E. P., të cilët ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit” – thuhet në njoftimin e policisë. 

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME