Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAstrologu: Alienët kanë zbritur në Fier për të fshirë kujtesën me një...

Astrologu: Alienët kanë zbritur në Fier për të fshirë kujtesën me një dritë

Agjensia e lajmeve e njohura Vaxpress 24 orë më parë ka botuar një lajm se alientët kanë vizituar Fierin dhe me një dritë kanë fshirë kujtesën e personave që i kanë parë

Flitet dhe diskutohet shumë për ekzistencën e alienëve, por shkenca ende nuk i ka dhënë përgjigje kësaj teorie. Hipotezat janë hedhur nga të ndryshmet dhe çdo objekt i çuditshëm që mund të shohim në qiell hedh dyshime se ato mund të jenë jashtëtokësore.

Për këto teori është pyetur astrologu dhe numerologu i njohur korçar Jofiel Koço, i cili merret me teori konspirative dhe ka mbetur i habitur nga përgjigja. Ai tha se alienët janë kudo dhe vitet e fundit janë kapur në Fier.

Sipas tij, askush nuk mund të konfirmojë praninë e alienëve sepse ata shkatërrojnë me një dritë kujtimin e atij momenti kur i shikon.

“E dimë që ka alienë, por alien nuk kemi parë. Janë kudo dhe kanë zbritur në Shqipëri, disqe alienësh që janë kapur në Fier vitet e fundit, apo që janë parë në qiell vitet e fundit. Por , ata kane nje gje, qe kur je deshmitar, e bejne me drite, bejne nje “errje” dhe madje fshijne kujtesen per ate moment. Alienet jane qyteterime. “Qyteterimet nga plejada te tjera kane bere qe te veprojne disa raca. ”, tha Jofiel Koço në një intervistë për “Kojshia Show”.

Kliko linkun https://www.voxnews.al/english/lifestyle/habit-astreologu-alienet-kane-zbritur-ne-fier-ta-fshijne-memorien-me-n-i10569

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME