Sunday, December 3, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËBetimi si President i Bajram Begajt, Kuvendi mblidhet të dielën në seancë...

Betimi si President i Bajram Begajt, Kuvendi mblidhet të dielën në seancë speciale

Seanca gjatë së cilës do të betohet Presidenti i zgjedhur Bajram Begaj, do të mbahet të dielën në Kuvendin e Shqipërisë.

Në rendin e ditës të bërë publik nga Kuvendi i Shqipërisë, njoftohet se seanca do të nisë në orën 18:00 të kësaj të diele.

Kjo seancë do të ketë në rend dite vetëm këtë ceremoni.

“Ngarkohen shërbimet e Kuvendit për publikimin e rendit të ditës së seancës plenare, njoftimin e anëtarëve të Kuvendit me anë të mjeteve të komunikimit elektronik si dhe përgatitjen e dokumentacionit parlamentar që do të shqyrtohet” thuhet në urdhrin e Kryetares së Kuvendit, Lindita Nikolla.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME