Thursday, June 20, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETEmërimet/ Ja kush iku dhe kush erdhi në policinë e Fierit

Emërimet/ Ja kush iku dhe kush erdhi në policinë e Fierit

Rrokadë në Polici. Ndryshime kanë ndodhur në strukturat e Drejtorisë së Policisë së Qarkut Fier, ku është larguar nga detyra shefi i Qarkullimit Emin Harizi, ndërsa në krye të këtij posti është emëruar Lulzim Marini.

Po ashtu, detyrën e ka lënë edhe shefi i rendit, Kastriot Ndoji.

Mësohet se në postin e Ndojit është emëruar Eriseld Buzi.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME