Tuesday, March 21, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETFamiljarët dyshojnë se është mbytur 78 vjeçari teksa ka shkuar për të...

Familjarët dyshojnë se është mbytur 78 vjeçari teksa ka shkuar për të peshkuar, trupi ende i pa gjetur

Fier – Një familje nga Afrimi njoftojnë se prej dy ditësh Nasi Xhoxhe rrethe 78 vjeç  rezulton i humbur.

Faniljarët thonë se dyshojnë se eshte mbytur ne Seman në afersi tek kulla e ujit 

Eshte gjetur makina dhe rrjetat dhe nje kove me peshk në plazhin e Semanit e dyshohet se eshte mbytur. Njihet si peshkatar amator

Fier/Informacion paraprak

Në Komisariatin e Policisë Fier ka bërë kallëzim shtetasi A. Xh., 41 vjeç, banues në Fier, se babai i tij, shtetasi N. Xh., 78 vjeç, më datë 24.01.2023 ka dalë nga shtëpia për peshkim dhe nuk është kthyer më.

Nga hetimet e kryera, dyshohet se 78-vjeçari mund të jetë mbytur në det, në plazhin e Semanit.

Vijojnë kërkimet për gjetjen e 78-vjeçarit.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: