Saturday, September 30, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETMbytja e peshkatarit 78 vjeçar, flet djali

Mbytja e peshkatarit 78 vjeçar, flet djali

Aktini, djali i 78 vjeçarit të mbytur dy net më.parë ka pohuar per median se duan ndihmën e shtetit , polumbarët pasi vendi ka pasur bunkere e trupi j tij mund te ketë mbetur më rrënojat e tyre

Nga ana tjeter burime policore pohuan se i moshuari peshkatar ka pas veshur veshje peshkatari L1 dhe nese jan mbushur me uje trupi eshte i fundosur, ujrat e detit ne Seman jane te trubullta. Po vjen nje mjet skaf per kontroll, me pas do njoftohen polombaret, thane ata per ALB36t

Flet djali Altini për mediat

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: