Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETFieri ‘pushtohet’ nga policia, kontrolle për kanabis dhe persona në kërkim (video)

Fieri ‘pushtohet’ nga policia, kontrolle për kanabis dhe persona në kërkim (video)

Forcat Speciale nga Tirana, FNSH,  kanë ushtruar kontrolle në Fier, Patos e Roskovec si dhe në të gjitha kryqezimet në hyrje-dalje të qyteteve e kryqëzimet që i lidhin këto qytete.

Qëllimi është kontrolli personave në kërkim, armbajtje pa leje si dhe për trafikantët e lëndëve narkotike, kanabis sativa.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME