Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeVIDIOFriedrich Schiemer/ Delta e lumit Vjosa nga më të mirat në Mesdhe....

Friedrich Schiemer/ Delta e lumit Vjosa nga më të mirat në Mesdhe. Stop ndërtimeve strategjike.

Rreth 60 studiues shqiptarë dhe të huaj të natyrës kërkuan nga qeveria shqiptare që të përfshijë deltën e Lumit Vjosa në Parkun Kombëtar të Vjosës dhe të ndalë vizionin për projekte të turizmit masiv të investitorëve strategjik. Të ndarë në 3 grupe ata inspektojnë e marrin kampione pasi janë kundër investimeve strategjike në deltën e lumit Vjosa.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME