Thursday, February 29, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeBOTAGjarpër në autobuzin e udhëtarëve në Selanik

Gjarpër në autobuzin e udhëtarëve në Selanik

Gjarprin, i cili sipas dëshmive i përkiste një pasagjereje, është nxjerrë nga zjarrfikësit nga një autobus i KTEL Florina.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e së hënës, në stacionin Makedonia të autobusëve ndërqytetës të KTEL-it, në rrugën Giannitsson, në Selanik.

Sipas Zjarrfikësve, gjarpri nuk ishte i rrezikshëm dhe nuk ka të lënduar.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME