Tuesday, December 5, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEIlir Meta dërgon përshëndetjet e fundjavës nga Erzeni

Ilir Meta dërgon përshëndetjet e fundjavës nga Erzeni

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, e ka nisur këtë fundjavë pranvere me një kafe buzë lumit Erzen.

“Dielli dhe natyra e bukur shqiptare, burimet e pashtershme të energjisë sonë shpirtërore e fizike.

Ju përshëndes miq nga Erzeni i mrekullueshëm”, shkroi Meta krahas fotos në Fb.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME