Tuesday, May 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREJetmiri del përfundimisht nga shtëpia e “Big Brother”

Jetmiri del përfundimisht nga shtëpia e “Big Brother”

Jetmiri ka lënë përfundimisht garën e Big Brother, dhe është larguar papritur nga shtëpia. Ai tha se do të qëndrojë, duke shtuar se do të zgjedhë se më kë do të komunikojë.

Por më pas teksa banorët po diskutonin për lojën e tij, duke iu kthyer kundër, në një moment të caktuar të diskutimit, ai u ngrit në këmbë dhe u largua përfundimisht.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME