Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËMeta jep mesazhin: Rinia në veprim

Meta jep mesazhin: Rinia në veprim

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka dhënë një mesazh që mori nga rinia në kampingun që u mbajt në Jalë. Sipas Metës, rinia është në veprim dhe është për Lirinë.

“RINIA NË VEPRIM! RINIA PËR LIRINË! Ky është mesazhi që të rinjtë këto ditë vendosën nga Jala të shpërndajnë anembanë vendit në këtë prag shtatori”,-shkruan Meta.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME