Tuesday, December 5, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMERingjallet Sin Boy, por përfundon në burg

Ringjallet Sin Boy, por përfundon në burg

Reperi i njohur e njëkohësisht ish-partneri i Rina Balajt, Sinboy u “shpall” i vdekur pak kohë më parë. Duke iu bashkangjitur këtyre lajmeve dhe videove që qarkullonin në rrjet u “konfirmua” edhe në profilin e tij në Instagram.

“Fatkeqësisht thashethemet janë të vërteta por mediat po sabotojnë Sin Boy edhe në këto momente. Ai nuk është larguar sepse do të jetojë përgjithmonë përmes muzikës së tij. 1994- Përgjithmonë.”, thuhej në postimin e ndarë në faqen e tij.

Mirëpo duket se të gjitha ishin ‘fake’, e një marketing që mesa duket i ka funksionuar. E pasi u ‘ringjall’, ai është rikthyer me një projekt të ri, që e fut brenda qelisë (për klip).

Projekti i tij quhet “France” dhe është xhiruar në Prishtinë në ish-qendrën e paraburgimit ku gjatë regjimit serb, mijëra shqiptarë kanë përjetuar tortura çnjerëzore.

Ai ka postuar një foto në Instagram ku shihet krah ‘miqve të qelisë’.

View this post on Instagram

A post shared by Sin Boy (@isyourboysinboy)

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME