Wednesday, February 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeUncategorizedShqiptari në Grqi bën gruan për spital, komshinjtë njëftojnë policinë

Shqiptari në Grqi bën gruan për spital, komshinjtë njëftojnë policinë

Greqi – Një rast i dhunës në familje është regjistruar në Kalkidë në Greqi, raportojnë mediat fqinje.

Një 49-vjeçar shqiptar ka dhunuar gruan e tij pas një debati të ashpër. Pas dhunës së ushtruar, gruaja ka humbur ndjenjat, megjithatë pasi është përmendur ka mundur të dalë në rrugë me plagë në gjithë trupin.

Kanë qenë fqinjët ata që kanë njoftuar policinë dhe ambulancën, që e ka dërguar gruan më pas në spital.

49-vjeçari u arrestua dhe pritet të dalë para drejtësisë. Ndaj tij është ngritur akuza për dhunë në familje dhe lëndim të rëndë trupor.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME