Friday, September 29, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËTjetër deputet "dezerton" nga Alibeaj, vetëdorëzohet tek Berisha

Tjetër deputet “dezerton” nga Alibeaj, vetëdorëzohet tek Berisha

Një tjetër deputet demokrat i është bashkuar mbledhjes së sotme të Grupit Parlamentar të PD-së që po zhvillohet në selinë blu nën drejtimin e kryetarit Sali Berisha.

Deputeti Kastriot Piroli është ka rezultuar si më i votuari në Qarkun e Lezhës gjatë zgjedhjeve të 25 prillit 2021.

Me këtë prurje të radhës, grupi i deputetit Enkelejd Alibeajt është drejt zhbërjes, pasi deputetët demokratë janë duke e kuptuar se nuk mund të bëhen palë me lojën e kryeministrit Edi Rama dhe Taulant Ballës.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: