Friday, March 31, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËTrump rikthehet në Facebook dhe YouTube pas ndalimit dy vjeçar

Trump rikthehet në Facebook dhe YouTube pas ndalimit dy vjeçar

Ish-presidenti amerikan Donald Trump bëri postimet e tij të para në Facebook dhe YouTube të premten, duke shënuar kthimin e tij në platformat e mediave sociale që ai përdori për të rritur ndikimin e tij përpara se të ndalohej pas sulmit të 6 janarit nga mbështetësit në Capitol Hill. 2021.

Postimet e tij të titulluara “I’m Back” në faqen e tij në Facebook dhe kanalin YouTube shoqërohen me një video që fillon me njoftimin e CNN për zgjedhjen e Trump në presidencën amerikane në 2016 dhe përfundon me mesazhin “Trump 2024”.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: