Sunday, May 19, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETVritet biznesmeni i njohur në Shëngjin (foto)

Vritet biznesmeni i njohur në Shëngjin (foto)

Vrasje në Shëngjin. Mësohet se biznesmeni i njohur në këtë zonë, Ardjan Nikulaj është qëlluar me armë zjarri në një lokal. Ngjarja ndodhi pak minuta më parë.

Një ish-kandidat për deputet u vra sot në Shëngjin. Ardian Nikulaj, biznesmen i njohur në Lezhë dhe pronar i disa lokaleve u qëllua me armë zjarri në një lokal në pronësi të tij në hyrje të Shëngjinit.

Nikulaj ka qenë kandidat për deputet në zgjedhjet e 2021 në siglën e Partisë Social Demokrate.

Burimet shpjegojnë se ngjarja ka ndodhur në lokalin në pronësi të tij në pedonalen e Shëngjinit.

Janë të paqarta rrethanat ndërkohë që policia po punon për kapjen e autorit të ngjarjes.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME