Sunday, May 19, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËZbulohet dhurata domethënëse, që Meghan Markle i dha Princ William-it

Zbulohet dhurata domethënëse, që Meghan Markle i dha Princ William-it

Në 2017-ën, Meghan Markle i dhuroi Princit William një lugë, dhe mesazhi i gdhendur në të është zbuluar. Ajo i dhuroi kunatit një lugë për të ngrënë drithërat e tij me të shkruar “Cereal Killer”.

Zbulimi u bë në “Finding Freedom”, shkruar nga Omid Scobie dhe Carolyn Durand, e cila mbulonte largimin e Meghan nga Princi William dhe marrëdhënien e tyre.

“Sfida më e madhe e Meghan ishte gjetja e dhuratave perfekte të reja për të argëtuar familjen e saj të re të gjerë”, shkruan Scobie dhe Durand. Të paktën një nga dhuratat e saj ishte një sukses i madh. Një lugë për William-in e gdhendur me frazën ‘vrasës i drithërave’.

Uilliam thuhet se ishte i impresionuar nga dhurata qesharake e Meghan, me aktoren që i la përshtypje të mirë ato Krishtlindje, të cilat ishin të parat e saj me familjen mbretërore.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME