Sunday, June 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËZgjedhjet e 14 majit, Meta takon kandidatin në Berat: Ndryshimi po vjen

Zgjedhjet e 14 majit, Meta takon kandidatin në Berat: Ndryshimi po vjen

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka zhvilluar këtë të premte një takim me kandidatin e tij, Zija Ismailin që garon në logon e PD-së së Sali Berishës për zgjedhjet lokale të 14 majit 2023. ”Profesionalizmi, humanizmi dhe qytetaria e tij janë garanci e padiskutueshme për një Bashki në shërbim të qytetarëve”.

Postimi i plotë

Kënaqësi që sot të shprehja mbështetjen time më të fortë për Dr.Zija Ismailin si Kryebashkiaku i ardhshëm i Beratit.

Profesionalizmi, humanizmi dhe qytetaria e tij janë garanci e padiskutueshme për një Bashki në shërbim të qytetarëve.

Falenderoj drejtuesit e Partisë të Lirisë dhe Partisë Demokratike për frymën e tyre të bashkëpunimit dhe besimit në fitore. Berati meriton Ndryshimin dhe ai po vjen.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME