Tuesday, May 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeVIDIOA janë ulur UFO në Roskovec?! Dëshmia tronditëse

A janë ulur UFO në Roskovec?! Dëshmia tronditëse

Në një kohë që Kongresi Amerikan ka zhvilluar një seancë dëgjimore rreth ekzistencës së UFO-ve, ose si njihen Alienë, disqe fluturues, thuher se ata kanë vizituar edhe Shqipërinë dhe për të qënë më konkret edhe Roskovecin.

Ka qenë 20 Maj i vitit 2006, kur banorët betoheshin se UFO-t kishin vizituar qytetin e Roskovecit. Fillimisht u pa si një hipotezë, por pas shenjave që kishte lënë disku fIuturues, të gjithë filluan të bëheshin kureshtarë. UFO-t kishin vizituar qytezën e vogël të tyre. Vetëm një çast ka mbërritur disku fluturues dhe, sipas banorëve, vendi përreth u zhyt në e rrësirë dhe cikIon.

Ndiqni specialen

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME