Friday, December 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËAleatët opozitarë Duka dhe Mediu mbështesin Evdar Kodhelin

Aleatët opozitarë Duka dhe Mediu mbështesin Evdar Kodhelin

Fier – Bashkë për ndryshimin e madh, me më shumë përgjegjësi për veten dhe për vendin, pasi sot më shumë se kurrë i detyrohemi rinisë sonë, ardhmërinë realizimin në vendin tonë.

Kjo ka qënë kryefjala e takimit të aleatëve në ambientet e ish- Universitetit Ufo. Mbështetje të plotë për kandidatin e opozitës së bashkuar në Fier, Evdar Kodheli , kanë pērcjellë në fjalën e tyre krerët e Partisë Republikane dhe Agrare Ambientaliste , Fatmir Mediu dhe Agron Duka .

Të bëhemi bashkë republikanë dhe agrarë , socialistë të zhgënjyer dhe elektorat gri , që nesër problemet të marrin zgjidhje ka thënë deputeti Baci, pasi , kandidati Kodheli , i dalë nga primaret përqaqëson jo vetëm një njeri me vlera të larta njerëzore e qytetare, por edhe figurë gjithëpërfshirëse .

Të gjithë bashkë me ngjyrime dhe pa ngjyrime politike, ti kthejmë besimin dhe shpresën qytetit ka thēnë kandidati Kodheli , pasi e ardhmja u përket të gjithëve.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME