Saturday, July 13, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTAsllani do të jetë titullar ndaj Romës

Asllani do të jetë titullar ndaj Romës

Trajneri i Interit, Simone Inzaghi, duke folur në konferencën për shtyp përpara ndeshjes ndaj Romës ka konfirmuar se Asllani do ta nisë ndeshjen nga minuta e parë.

“E dimë që humbja me Udinese erdhi për fajin tonë, luajtëm nën standardin tonë dhe e dimë se të bëjmë më shumë.

Asllani do të jetë titullar nesër ndaj Romës, është zgjedhur nga unë dhe nga drejtuesit e klubit.

Në mesfushë kam vështirësi me vetëm 4 lojtarë në dispozicion”, është shprehur Inzaghi

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME