Saturday, July 13, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

BOLL ËSHTË BOLL!

Nga Ervin Resuli – I thërrisni mendjes, strukturoni Blegtorine hiqni TVSH e lopëve për qumesht e jo te zevendesuesve të qumeshtit !

Kush i ben keto politika fiskale ne Ministrinë e Financave xhan!!!

Boll me me manovra per mbajtjen ne kembe te nje industrie qe do qumesht,
jo pluhur☢️
jo hirre ☢️
jo krem qumeshti☢️
se kremi vjen nga qumeshti dhe jo qumeshti te vije prej kremit!

Boll per hir te Zotit se keni vetë femije, niper e mbesa, boll me vaj palme, boll me qumesht soje dhe misri te kamufluar si qumesht lope te fermave te zones.
BOLL se pas jush do jetojne dhe breza te tjere qe duhet ta dine qe qumeshti nxjerr nenprodukte dhe jo nenproduktet nxjerrin qumesht.
Mbeshtesni Blegtorine dhe jo falsifikimin✅️ Mbeshtesni Blegtorine dhe jo Vajin e palmes✅️ Mbeshtesni Blegtorine dhe jo kremqumeshti✅️ Mbeshtesni Blegtorine dhe jo hirren✅️
Mbeshtesni blegtorine dhe jo pluhurin ✅️
Mbeshtesni Jeten dhe jo vdekjen…

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME