Saturday, April 13, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETDhunuan familjarët, prangosen dy shtetas

Dhunuan familjarët, prangosen dy shtetas

Fier – Ushtruan dhunë ndaj familjarëve të tyre, vihen në pranga 2 shtetas.

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier arrestuan në flagrancë shtetasit:

-D. B., 43 vjeç, banues në Fier, pasi ka ushtruar dhunë ndaj nënës dhe vëllait të tij;

-G. Ç., 44 vjeç, banues në Fier, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj një të afërmi të tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME