Friday, September 29, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETInceneratorët/ Ja emrat që SPAK ka lëshuar urdhër-arrestet

Inceneratorët/ Ja emrat që SPAK ka lëshuar urdhër-arrestet

Zbardhen emrat e personave, për të cilët SPAK ka lëshuar urdhër-arreste në lidhje me çështjen e inceneratorëve.

Një prej personave të shoqëruar këtë të mërkurë është Arben Dervishaj, i cili është zv.president i Shoqatës së Ndërtuesve dhe numri dy i FSHF-së

Sipas hetimeve të SPAK, Arben Dervishaj në rolin e supervizorit rezulton se me kompaninë e tij ka konfirmuar se janë kryer punimet në inceneratorin e Fierit, ndërkohë që nga hetimet e thelluara ka rezultuar që sitaucionet e punimeve nuk kanë qenë si janë deklaruar nga ana e supervizorit Dervishaj.

Ariola Kodra është administratorja e inceneratorit te Tiranes. Ndërsa Loran Dusha është administratori i inceneratorit të Fierit.

-Silvester Dreza
-Gentian Zifla
-Arjola Kodra
-Arber Denizi
-Juri Ymeraj
-Enver Sheshi
-Arben Dervishaj
-Robert Shabani
-Regan Merdani
-Loran Dusha

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: