Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEKejvina Kthella ‘çmend’ rrjetet sociale

Kejvina Kthella ‘çmend’ rrjetet sociale

Kejvina Kthella është një prej vajzave më të përfolura të showbizzit shqiptar, kur bëhet fjalë për linjat perfekte.

Ajo numëron 782 mijë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram dhe çdo foto ose video, që poston merr menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

Së fundmi, Kejvina ka ndarë disa imazhe, ku shfaqet shumë sensuale, e veshur me bikini.

Në vetëm pak orë, bukuroshja ka marrë mbi 27 mijë “likes”.

Image

I gjithë profili i Kthellës është shumë i kuruar dhe bombastik, pasi ajo tregon herë pas here format e saj perfekte dhe se*si.

Image
POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME