Thursday, June 20, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeUncategorizedMakina përplaset me pemën, humb jetën shqiptari në Itali

Makina përplaset me pemën, humb jetën shqiptari në Itali

Një aksident i rëndë ka ndodhur me pasojë vdekjen e një 33-vjeçari shqiptar në Cosenza. Sic raportojnë mediat italiane i riu ka humbur kontrollin e makinës.

Ai u përplas me një pemë. Përplasja ka qenë fatale për të riun. Ai ka ndërruar jetë pavarësisht se në ndihmë të tij shkoi dhe një helikopter me ekip mjekësor.

33-vjeçari punonte në një firmë vendase ndërsa kolegët janë tronditur nga lajmi për vdekjen e tij.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME