Wednesday, December 6, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLESylvester Stallone dhe Jennifer Flavin në prag divorci?

Sylvester Stallone dhe Jennifer Flavin në prag divorci?

Jennifer Flavin, gruaja e Sylvester Stallone, dorëzoi dokumentet e divorcit të premten, por tani ka prova që çifti ka pasur probleme prej javësh për shkak Jennifer u shfaq pa unazë në gisht.

Më 8 gusht, Flavin ishte në Los Anxhelos duke darkuar në Craig’s pa unazën e saj të dasmës, e cila nuk tërihiqi vëmendje në atë kohë, por tani ka ndezur shumë debate.

Sylvester kohët e fundit mbuloi tatuazhin e tij të një qeni Rottweiler që përfaqësonte Jennifer. Edhe pse data e saktë fshirjes së tatuazhit është e panjohur, duke pasur parasysh atë që ne dimë tani, ndoshta ishte përpara se Jennifer të dallohej pa unazë.

Sly ia kushtoi postimin e tij të dytë në Instagram qenit më 8 gusht, në të njëjtën ditë që Jennifer u pa në Craig, duke shkruar: “Patjetër që një mik i vërtetë është “DWIGHT”! Vazhdo të grushtosh dhe të lehësh!”

Në rrjedhën e divorcit, Jennifer kërkon që gjykata t’i japë asaj kontrollin e vetëm të shtëpisë së familjes në Palm Beach.

Sylvester Stallone dhe Jennifer Flavin u divorcuan për qenin e familjes?

Për të vendosur se kush e merr Dwight, Sylvester Stallone dhe Jennifer Flavin u angazhuan në një “betejë të madhe”. Dwight është familja e tyre dhe të dy donin ta mbanin atë.

Thuhet se Stallone i kërkoi Dwight të “mbronte familjen” në raporte. Megjithatë, Jennifer Flavin nuk donte të merrte një qen të ri.

Sylvester Stallone, megjithatë, pati fatin ta mbajë qenin për të reklamuar programin e tij të ardhshëm, “Tulsa King”.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d